Cala de Timijiraque

Relaxace na pláži v blízkosti La Estaca

Jen pár metrů od Puerto de la Estaca si milovníci přírody užijí tuto prakticky panenskou pláž. Po překonání malého tunelu přicházíme k této zátoce, jak ji nazývají místní obyvatelé, která se vyznačuje zvláštním černým pískem. V létě patří k nejoblíbenějším místům ke koupání, zatímco v zimě je díky síle moře vyhledávána zejména surfaři.

Relaxace, procházky a zábava pro děti

Pláž Timijiraque je s délkou 350 metrů a šířkou 20 metrů jednou z největších písečných pláží na ostrově El Hierro. Síla moře v této oblasti kontrastuje s klidem, který zde můžete dýchat, což z ní činí jedinečné místo k odpočinku. Je také ideálním místem pro procházky po udržované promenádě, zatímco děti si mohou užívat na dětském hřišti.

Délka
350 M
Parking
Showers
Public transport
Sin vigilancia
Oleaje moderado
Localidad
Timijiraque
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
7
9
262
262
10045