Arinaga

Energie u moře

Arinaga je pobřežní obec plná větrných mlýnů, které vyrábějí elektřinu. Je okouzlující, protože se jedná o velmi tradiční oblast, kde se téměř nevyskytují turisté. Dvoukilometrová procházka podél pobřeží spojuje pláž Arinaga, přírodní bazény se slanou vodou a původní pláž Zoco Negro se sopečným malpaís, na kterých jsou obrovské houpací sítě. Na konci promenády se nachází koupaliště Risco Verde.

Strážní věž s výhledem

Jako by to nestačilo, na krásném vyhlídkovém místě se nachází také El Faro de Arinaga, naproti pláži El Cabrón, která je s majákem spojena přes malpaís. Můžete se najíst venku na molu, projít se ke starým vápenným pecím a věnovat se různým vodním sportům.

Délka
700 m
Accessible
Showers
WC
Public transport
Solo en verano
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Arinaga

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045