El Burrero

Pláž jedinečných barev na Gran Canarii

Tato 500 metrů dlouhá a 30 metrů široká pláž se nachází v městečku El Burrero v oblasti Ingenio. Její křišťálově čistá voda vyniká v severní polovině pláže na písku, který si zachoval svou původní zlatavou barvu a jenž se před lety mísil s černým pískem, což této pláži dodává jedinečnou paletu barev.

Ráj pro vodní sporty

Díky klimatickým podmínkám je ideální pro vodní sporty a ve zdejších vodách se běžně vyskytují milovníci i profesionálové surfingu, bodyboardingu a windsurfingu. Díky městské poloze je také možné snadno najít restaurace.

Accessible
Parking
Restaurant
Showers
Public transport
Solo en verano
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Ingenio

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045