Playa de Faneroque

Panenská pláž ideální pro milovníky pěší turistiky

Pláž Faneroque se nachází na severozápadě Gran Canaria, blízko Agaete. Klid, který dýchá z tohoto privilegovaného místa, vzdáleného od civilizace, uchvacuje řadu milovníků přírody. Navíc na malou pláž Faneroque, která je téměř panenská, se dostanete pouze pěšky, čímž se stává dokonalým koutem pro zakončení pěší túry koupáním v moři.

Klidná zátoka uprostřed přírody na Gran Canaria

Povětrnostní podmínky a velké vlny, které se mohou na pláži Faneroque objevit, nabádají k velké opatrnosti. Návštěvníci mohou plavat na širém moři, nebo si zvolit relaxační koupel v některé z přívětivých nádrží, které se přirozeně vytvářejí mezi skalami na pláži. Jemný vulkanický písek této zátoky a příjemné klima na Gran Canaria vábí po celý rok ty, kteří hledají klidnou enklávu, kde si mohou užít moře a slunce uprostřed přírody.

Délka
260 m
Nudist zone
Viento
Oleaje fuerte
Localidad
Agaete
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045