Playa de San Agustín

Velice klidná turistická pláž na ostrově Gran Canaria
Na jihu ostrova Gran Canaria se nachází ve stejnojmenném turistickém letovisku pláž San Agustín. Je to turistická pláž, která si uchovává všechny výhody ubytování a obvyklých služeb, ale také je velice klidná, protože není tak přeplněná. Také noci jsou tady poklidné, jelikož zde chybí ruch typický pro turistické oblasti. Pláž San Agustín je ideální, pokud chcete celé dny odpočívat. Jestliže vám však klid nestačí, nedaleko se nachází jedno z největších center terapie mořskou vodou na ostrově.
Městská pláž s tmavým pískem poblíž Playa del Inglés
Pláž San Agustín je městská pláž. Je dlouhá více než 600 metrů a najdete tady jemný tmavý písek. Zdejší moře je klidné s nepatrnými proudy a vlny jsou dostatečně mírné, abyste si na břehu mohli užívat při skákání do vln i s těmi nejmenšími. Na dlouhé plážové promenádě, která pláž spojuje směrem na jih s turistickým letoviskem Playa del Inglés, je řada teras, barů a restaurací, kde se můžete najíst. Je zde k dispozici půjčovna lehátek a slunečníků, záchranná služba, sprchy, bezplatné parkoviště a spojení autobusovou sítí města Maspalomas.
Length
126 m
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
LGTBI
Sin vigilancia
Viento
Oleaje moderado
Localidad
San Agustín

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045