Playa Bajamar

Pláž nedaleko Santa Cruz de La Palma

Pláž Bajamar je situována ve východní části ostrova La Palma a patřím k těm nejnavštěvovanějšími plážím ostrova po celý rok, a to nejen místními obyvateli. Nachází se blízko města Santa Cruz de La Palma, mezi sportovním přístavem a přírodní památkou Risco de la Concepción. V její blízkosti pak najdete četné kavárny a restaurace. U pláže jsou také parkoviště. Pláž má černý písek a měří přibližně 700 m.

Pozorování východu slunce z pobřežní promenády

Dobrý nápad, jak lépe poznat pobřeží Breňa Alta, kde se nachází pláž Bajamar, je procházka po celodenním odpočinku na slunci. Nejlépe po pobřežní promenádě, která spojuje zátoku se Santa Cruz de La Palma. Pláž Bajamar a jejího okolí patří k těm nejlepším místům pro pozorování východu slunce. Je to skvělý způsob, jak začít dovolenou s rodinou nebo ve dvou!

Délka
700 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Solo en verano
Oleaje moderado
Localidad
Breña Alta

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
5
9
262
262
10045