Playa de El Faro

Divoká ale dobře dostupná pláž

Pláž El Faro se nachází na jihu ostrova La Palma, je to privilegované místo, kde si můžete užívat slunce, moře a kouzelné okolní přírody. Díky impozantním skaliskům a dvěma majákům, jeden z nich ze začátku XX. století, je tato pláž kouzelnou enklávou. Je to ideální místo pro ty, kdož hledají pláž dostupnou autem nebo autobusem, ale daleko od hluku města.

Plavání a potápění u majáku

Po příjezdu na pláž El Faro návštěvníky překvapí úchvatná scenérie skal a vulkanického písku, možnost plavání u starého majáku a rybářské lodě uvázlé v písku. Mořské dno pláže El Faro je jedním z nejoblíbenějších pro milovníky potápění a rybaření.

Délka
85 m
Parking
Public transport
Sin vigilancia
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Fuencaliente

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
5
9
262
10045