Playa de El Faro

Divoká ale dobře dostupná pláž
Pláž El Faro se nachází na jihu ostrova La Palma, je to privilegované místo, kde si můžete užívat slunce, moře a kouzelné okolní přírody. Díky impozantním skaliskům a dvěma majákům, jeden z nich ze začátku XX. století, je tato pláž kouzelnou enklávou. Je to ideální místo pro ty, kdož hledají pláž dostupnou autem nebo autobusem, ale daleko od hluku města.
Plavání a potápění u majáku
Po příjezdu na pláž El Faro návštěvníky překvapí úchvatná scenérie skal a vulkanického písku, možnost plavání u starého majáku a rybářské lodě uvázlé v písku. Mořské dno pláže El Faro je jedním z nejoblíbenějších pro milovníky potápění a rybaření. Tato pláž ostrova La Palma s mírnými vlnami je vybavena toaletami a stánkem s občerstvením.
Localidad
Fuencaliente

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
5
9
262
10045