Playa de Los Cancajos

Sopečná pláž poblíž města Santa Cruz de La Palma

Pláž Los Cancajos se nachází na východě ostrova La Palma, dva kilometry na sever od letiště a další dva na jih od hlavního města ostrova, Santa Cruz de La Palma. Je to zátoka chráněná vlnolamem z horniny sopečného původu, která během celého roku nabízí klidné moře a nesmírně bohatý podmořský život. Proto je ideální, pokud se chcete seznámit s potápěním a naučit se základům tohoto vodního sportu.

Šnorchlování na poloměstské pláži se všemi službami

Poloměstská pláž Los Cancajos se vyznačuje teplým černým pískem a malým výskytem vln. Umožňuje potápění v jeskyních a šnorchlování. K dispozici jsou toalety, sprchy a půjčovna slunečníků a lehátek. Pláž je vybavená parkovištěm, je dostupná autobusovými linkami a nabízí přístup pro osoby s omezenou pohyblivostí. V blízkosti se nachází několik restaurací, kde můžete u moře ochutnat lahodné čerstvé ryby, a také apartmány a dva tří- a čtyřhvězdičkové hotely řetězce H10, kde můžete prožít skutečně odpočinkovou dovolenou na ostrově La Palma.

Délka
624 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Oleaje moderado
Localidad
Breña Baja

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
5
9
262
262
10045