Playa de Nogales

Jedna z nejlepších pláží v La Palma

Pláž playa de Nogales, jedna z nejlepších v La Palma, v sobě spojuje dobrou část toho, co nabízí ostrov Isla Bonita: hory, turistické cesty, lávu, oceán a zeleň, velké množství zeleně. Nachází se v severní části Puntallana. Díky černému vulkanickému písku s odstíny modré a šedé, nádherným útesem a silným Atlantickým oceánem se stala cílem surfařů, nudistů nebo milovníků samoty, krásných výhledů a procházek. A navíc, pokud je moře klidné, je zde možnost vykoupat se tak, jako málokde na ostrově.

Koupání na Puntallana v blízkosti útesů

Oproti jiným panenským plážím je přístup na pláž Nogales v dobrém stavu. Je zde parkoviště a poté následuje asi 500 m dlouhá stezka, na jejímž konci se před vámi otevře divoká pláž podobná dalším, které můžete najít na Kanárských ostrovech. Kromě relaxačních koupelí, stojí za návštěvu už jen samotný výhled, pokud hledáte klid a blízkost nedotčené přírody. Výhledy a kontrast mezi severní zelení, černým pískem a modrými tóny Atlantického oceánu dělají z tohoto koutu idylické místo.

Délka
450 m
Nudist zone
Parking
Sin vigilancia
Oleaje fuerte
Localidad
Puntallana
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
5
10
262
262
10045