Guacimeta

Vysoko položená pláž

Tato pláž se nachází jen kousek od ostrovního letiště a sotva pět kilometrů od Arrecife a jednou z hlavních atrakcí je pozorování příletu letadel při pohodlném opalování. Guacimeta je kilometr dlouhá a nabízí dostatek prostoru pro hry, na severu navazuje na město Playa Honda, jehož promenáda umožňuje přístup k písku.

Vhodná pro domácí zvířata

Kromě milovníků vodních sportů nabízí tato pláž i prostor vyhrazený pro naše domácí mazlíčky, a to celoročně a bez jakéhokoli rozvrhu.

Délka
1.050 m
Accessible
Parking
Restaurant
Public transport
Sin vigilancia
Viento
Klidná voda

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
3
9
262
10045