Playa de Los Pocillos

Centrální pláž

V centru Puerto del Carmen se nachází oblast známá jako Grandes Playas, která zahrnuje Playa Grande, Los Pocillos a Matagorda. Pláž Los Pocillos, která se nachází u rušné třídy Avenida de Las Playas v Puerto del Carmen, je dlouhá více než 1 km. Povrch s klidnou vodou a zlatavým pískem má velmi malý sklon, takže někdy při přílivu vznikají tůně.

Pláž pro každého

Kromě promenády a upraveného prostranství nabízí tato pláž návštěvníkům širokou škálu služeb, jako je pronájem lehátek a slunečníků, sprchy, odpadkové koše, toalety, parkoviště a restaurace.

Délka
150 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Viento
Klidná voda
Localidad
Puerto del Carmen

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
3
9
262
10045