Playa de Matagorda

Místo, kam můžete jet jako rodina v Puerto del Carmen

Pláž Matagorda je spolu s plážemi Playa Grande a Los Pocillos jednou z velkých pláží turistického města Puerto del Carmen. Díky svému obrovskému rozšíření (více než 800 metrů) a množství aktivit, které lze provozovat, je ideálním místem pro strávení celého dne s dětmi. Kromě toho najdete na pláži množství služeb, jako jsou restaurace, kavárny a terasy podél známé promenády. Je to také dobré místo pro windsurfing, protože se jedná o pláž otevřenou k moři, kde vítr obvykle vane téměř každý den v roce.

Sledujte přílet letadel

Pláž Matagorda se nachází v těsné blízkosti letiště Lanzarote, odkud můžete pozorovat vzlétající a přistávající letadla jen několik metrů od vás. Když přiletíte na ostrov, Playa de Matagorda je obvykle první, co uvidíte z okénka letadla.

Délka
850 metros de largo y otros 30 de anchura media.
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
Public transport
Todo el año
Viento
Klidná voda
Localidad
Puerto del Carmen

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
3
9
262
10045