Playa Flamingo

Užívejte si s dětmi na klidné pláži

V letovisku Playa Blanca na jihu ostrova Lanzarote se nachází příjemná pláž s bílým pískem, známá jako Playa Flamingo. Je ideální pro ty nejmenší, neboť zdejší klidné moře a jemný písek zaručují hodiny zábavy pro děti a odpočinku a klidu pro dospělé. Na pláži Flamingo jsou k dispozici sprchy a půjčovna lehátek a slunečníků, abyste si při odpočinku na sluníčku užili ještě více uvolnění a pohodlí.

Pláž s přístupem pro osoby na vozíku

Pláž je dlouhá 200 metrů a je zkrášlená zelení a odpočinkovými zónami. Můžete také navštívit obchody a kavárny, které se nacházejí hned na plážové promenádě. Návštěvu této pláže si užijete v kterékoliv části roku. Můžete využít přístup pro osoby na vozíku. Téměř jistě si tady užijete plavání a stavění hradů z písku s dětmi, nebo si můžete dát zmrzlinu při rodinné procházce po břehu moře.

Délka
250 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Playa Blanca

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045