El Cabezo

Pláž pro milovníky windsurfingu na Tenerife

Tato enkláva se nachází na jihu Tenerife a je hojně navštěvována milovníky windsurfingu, protože je považována za jednu z nejlepších pláží v Evropě pro tento druh sportu. Koná se zde také několik renomovaných mezinárodních mistrovství, například mistrovství světa ve windsurfingu a kitesurfingu.

Vhodná pro domácí zvířata

Pro ty, kdo mají domácí mazlíčky, je na pláži vyhrazena zóna vhodná pro domácí mazlíčky. V její blízkosti jsou také slunečníky, sprchy a informační centrum. Pokud si chcete dát něco k jídlu s výhledem na moře, v okolí je několik restaurací, kde se podávají typická jídla a čerstvé ryby.

Délka
690
Parking
Public transport
Tourist info
Sin vigilancia
Klidná voda
Localidad
Puertito de Güímar

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045