Playa de La Nea

Jedna z nejkrásnějších pláží v Rosariu

Tato nedávno zrekonstruovaná pláž v Radazulu je považována za jednu z nejlepších pláží v obci Rosario. Pravděpodobně kvůli 280 m dlouhému a 25 m širokému černému písku lemovanému vegetací. Celá krajina, hory za ní, její světlo, průzračná voda a dokonce i vlnolam, který zajišťuje bezpečnější koupání, jsou vzhledem ke své blízkosti velkým lákadlem pro místní obyvatele i turisty ubytované v Santa Cruz de Tenerife. Je to fantastické místo, kam se dá utéct a zaběhat si v mořském vánku.

Vybavená pláž

Projekt rekonstrukce znamenal oživení pro celodenní pobyt na této pláži, protože jsou zde sprchy, parkoviště, chodníky, toalety, kiosek s barem a dokonce i hřiště pro děti, které si mohou hrát, když je omrzí voda. Pokud nejsou volná parkovací místa, můžete zaparkovat v Radazulu a dostat se k pláži z pravé strany.

Délka
280 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Public transport
Sin vigilancia
Localidad
El Rosario

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
1
9
262
10045