Playa de Radazul

Koupání s výhledem na údolí Güímar

Pláž Radazul, známá také jako pláž Litoral del Rosario, je proslulá nejlepším panoramatickým výhledem na listnaté údolí Güímar v oblasti. Pláž je vzdálená pouhých 8 km od Santa Cruz de Tenerife a 16 km od severního letiště Tenerife a je rušná, i když mnohem klidnější než ostatní pláže v okolí. Pro ty, kteří hledají klidné místo k odpočinku, je tato pláž s průzračnou vodou ideální ke koupání buď ze břehu, nebo po schodech na vlnolamu, který pláž chrání, na otevřené moře.

Žádná tajemství v průhledných vodách

Žádný milovník potápění, plavání, šnorchlování neodolá křišťálově čisté vodě a nízkým vlnám Radazulu. A pro ty, kteří se nechtějí namočit, je tu dětské hřiště, koupaliště, převlékárny a dokonce i solárium na pobřežní cestě. Na jídlo stačí zajít do jedné z restaurací s terasou v přístavu, odkud se na pláž dostanou i osoby se sníženou pohyblivostí. V blízkém okolí je dostatek parkovacích míst a do tohoto ráje černého písku jezdí několik linek městské autobusové dopravy, které vozí návštěvníky i místní obyvatele.

Délka
250 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Showers
WC
Public transport
Sin vigilancia
Localidad
Radazul

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
1
9
262
10045