Pláž San Juan

Klidné vody, chráněné před větrem a vlnami

Nachází se v obci Guía de Isora na západě ostrova Tenerife. Pláž San Juan je navštěvována turisty a místními obyvateli pro své klidné vody chráněné před větrem a vlnami díky své poloze v těsné blízkosti rybářského přístavu a vlnolamu. Nachází se v příměstské oblasti, která nabízí klid. Tato oblíbená pláž je ideálním místem pro všechny, kteří si chtějí užít den odpočinku v každém ročním období. Nedaleko je promenáda plná kaváren a restaurací, ve kterých můžete ochutnat místní mořskou kuchyni.

Ideální pro celou rodinu

Od roku 2012 nese označení modré vlajky díky tmavému písku, průzračné klidné vodě a veškerým dostupným službám a vybavení. Návštěvníci pláže San Juan si mohou zapůjčit slunečníky a houpací sítě. K dispozici je také parkoviště, toalety, sprchy a bezbariérový přístup pro osoby se sníženou pohyblivostí a další služby. K dispozici je zde také informační turistické centrum, ve kterém najdete veškeré potřebné informace o oblasti a celém ostrově.

Délka
300
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Guía de Isora

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045