El Agujero

Skrytý poklad

Tato přírodní koupaliště se nacházejí v obci Gáldar a jsou malebným útočištěm klidu, kde si můžete odpočinout mezi místními obyvateli. Tento skrytý poklad ostrova má přírodní bazény se slanou vodou. Jsou rájem pro koupání s mořským dnem různých hloubek v dobře vymezených a bezpečných oblastech. Jsou tak vhodné pro rodiny.

Autentický kout

Celé toto pobřeží je velmi autentickou oblastí, kde je příliv turistů neobvyklý. Je to ideální místo pro koupání a zklidnění se s krásnou promenádou. Nedaleko El Agujero se nachází Frontón, kde se koná známý Frontón King, nejprestižnější profesionální závod v bodyboardingu v rámci Bodyboarding World Tour. Jsou zde totiž jedny z nejlepších vln na světě pro tento sport.

Parking
Solarium
WC
Is accessible
Sin vigilancia
Oleaje fuerte
Localidad
Gáldar

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
2
9
262
10045