Las Salinas de Agaete

Přírodní koupaliště s lávovými tunely pro celou rodinu

Koupaliště připomínající středověkou pevnost, ale plné příjemné mořské vody, se nachází na ostrově Gran Canaria v oblasti Las Salinas. Tři krásné přírodní bazény chráněné před otevřeným mořem napodobují svými jedinečnými betonovými piloty cimbuří, které ještě účinněji pomáhá tlumit sílu vlnobití. Laguny propojené lávovými tunely mají všechno, abyste si mohli vychutnat odpočinkové koupání s celou rodinou i výhledy na severozápadní pobřeží plné útesů.

Přístup z významného přístavu a vesnice

Koupaliště nabízí sluneční terasu, podmořské potápění a snadný přístup z blízkého přístavu Agaete, významného místa pro spojení s ostrovem Tenerife a proslulého svými restauracemi. Dostanete se k němu pěšky nebo autem z ulice El Muelle. Nachází se zde parkoviště, palmové háje a zahrady, tvořící zelený kontrast a násobící kouzlo tohoto místa. Vesnice vzdálená pouhých pět minut jízdy a její etnografický věhlas tak zakončují stavbu tohoto hradu, který není z písku, ale z nádherné slané vody.

Parking
Solarium
Kids zone
Solo en verano
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Agaete
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
  • Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
  • Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
  • V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
2
9
262
10045