La Fajana

Tři atraktivní přírodní koupaliště na severu ostrova La Palma

Nádherných přírodních koupališť, která zároveň poskytují služby, je na Kanárských ostrovech mnoho. Ovšem takových, kde byste se během pár sekund mohli vrhnout do jednoho, druhého i do třetího „bazénu“, těch je spíše málo. Jedním z nejlepších koupališť tohoto druhu jsou přírodní bazény v Barlovento na severovýchodě ostrova La Palma. Jmenují se La Fajana. Mola obklopující upravený komplex se třemi lagunami chráněnými před vlnami vám umožní vychutnat si koupání v průzračných a klidných vodách.

Koupání, jídlo a odpočinek na ideálním místě ostrova La Palma

Snadno přístupná přírodní koupaliště nabízejí parkoviště, sluneční terasu a blízké restaurace. I když toto místo v některých dnech překypuje návštěvníky a kvůli sestupu do vody po žebříku není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, je La Fajana ideální pro celou rodinu, která si chce vychutnat oceán beze strachu z jeho síly a při tom na každém metru cítit jeho zvuk, vůni a chuť. Přecházet z jednoho koupaliště do druhého je tak snadné jako vychutnat si celý den v tomto koutu ostrova. Návštěva, kterou nelze vynechat.

Parking
Showers
Solarium
WC
Kids zone
Sin vigilancia
Oleaje moderado
Localidad
Barlovento

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
5
9
262
10045