Laguna Charco Azul na ostrově La Palma

Nejkompletnější přírodní koupaliště na ostrově La Palma

Koupaliště Charco Azul na ostrově La Palma nabízí odlišnou a jedinečnou možnost, jak si vychutnat moře. Jeho pověst se znásobila po nedávné přestavbě a v roce 2013 dokonce obdrželo i mezinárodní ocenění za poskytované služby. Toto území ideální pro rodinný den na pláži a slunci v kontrastu se zelenou barvou blízkého mlžného vavřínového lesa se nachází v San Andrés y Sauces, jednom z nejkrásnějších měst na severu ostrova.

Laguna se širokou škálou služeb oceněných vlajkou Ekopláž

Koupací zóna se stala přírodní atrakcí nejenom díky vlastnostem velké laguny chráněné před vlnobitím, ale také díky dětskému přírodnímu „bazénu“ s rovným dnem, malému vodopádu, žebříku, zábradlí, sluneční terase, sprchám, šatnám, bezpečnostním opatřením, čistotě, vegetaci a parkovišti. To vše uznala asociace udělující vlajku Ekopláž a ocenila tento kout na ostrově La Palma v roce 2013 za jeho jedinečné vlastnosti.

Hammok sunshade
Parking
Showers
Solarium
WC
Kids zone
Solo en verano
Oleaje moderado
Localidad
San Andrés y Sauces

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
  • Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
  • Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
  • V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
5
9
262
10045