Koupaliště Punta Mujeres

Rozmanité laguny pro celou rodinu na Lanzarote

Dva kilometry s různými přírodními koupališti, dvě z nich dobře chráněná před otevřeným mořem, dělají z Punta Mujeres na severovýchodě Lanzarote referenční lagunu ostrova. Návštěvníci všech věkových kategorií i obyvatelé rybářské vesnice s bílými domky, která si uchovala svoji tradiční atmosféru, mohou v těchto vodách zažívat pocity plné slunce, lávy a oceánu. Člověk tu zanechal stopu jenom v podobě několika žebříků a v zónách pro opalování. Vše ostatní je čistá příroda kořeněná solí.

Přírodní koupaliště pro koupání v blízkosti kouzelných míst

Tenhle přírodní vodní park si zaslouží delší návštěvu, abyste poznali jeho laguny, zálivy a malé mysy. Nabídku skvěle doplňuje místní typický bar u jedné z nejhojněji navštěvované laguny. A všechno obohacuje blízkost nejnavštěvovanějších turistických center Jameos del Agua a Cueva de los Verdes, restaurace a dětská hřiště.

Environment
Městský
Parking
Solarium
Kids zone
Localidad
Haría

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
3
9
262
10045