Charco de La Laja

Sopečné koupaliště pro všechny věkové kategorie v San Juan de la Rambla

Intenzivní modř Atlantiku se mění v subtilní paletu barev v hlavní koupací zóně v San Juan de la Rambla na severu ostrova Tenerife. Laguna La Lanja vás zaujme ze stejnojmenné vyhlídky, která ve vás probudí chuť narychlo pořídit několik snímků a co nejdříve seběhnout po schodech a ponořit se do jejích průzračných a klidných vod v sousedství divokého oceánu, jehož sílu krotí vulkanická skála a chrání tuto perlu.

Přírodní lázně s historickým dědictvím a restauracemi

Klenot Kanárských ostrovů umístěný v samotném historickém centru jednoho z nejatraktivnějších měst s nejlepším klimatem v oblasti se před vámi nečekaně objeví na konci jedné z nejlidnatějších ulic. Laguna La Lanja je snadno přístupná, má zóny pro opalování a v blízkosti se nacházejí tři bary a restaurace. Tady můžete nabrat sil a prozkoumat, jak rozmary lávy a burácející Atlantik daly na příkrém pobřeží vzniknout nepřekonatelným přírodním lázním.

Parking
Solarium
Solo en verano
Oleaje fuerte
Localidad
San Juan de la Rambla
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
  • Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
  • Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
  • V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
1
9
262
10045