Charcos junto a la plaza de Puerto Santiago y las Bajas

Úchvatné západy slunce

Rozmarné tvary lávových ramen, jakmile dosáhnou moře, vytvoří tento malý záliv chráněný před vlnami. Za odlivu je to idylické místo s křišťálově čistou vodou, kde se můžete vykoupat mezi nádhernými sopečnými útvary. Jezírko se nachází na pobřeží Puerto Santiago, Santiago del Teide, za hotelem Barceló, a vede k němu schodiště, po kterém se k němu snadno dostanete. Můžete se vydat na velmi příjemnou procházku podél pobřeží s nádhernými scenériemi a západy slunce. Při silných vlnách a přílivu je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Environment
Městský
Sin vigilancia
Oleaje moderado
Localidad
Santiago del Teide

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
1
9
262
10045