Holiday World

Zábavní park v Maspalomas

Holiday World se nachází na jihu Gran Canaria a je ideálním místem pro ty nejmenší. Nabízí nejrůznější atrakce a aktivity pro děti jako projížďky na ponících, představení s papoušky nebo také Kino ve 4D. Pro starší je zde ruské kolo s výhledem na turistické centrum Maspalomas. K občerstvení je tu velký výběr restaurací a barů, protože se tento zábavní park nachází v obchodním centru. Děti i rodiče tak mohou strávit úžasný den na jednom místě, spolu a ve velkém.

Zábava pro nejmenší na ostrově Gran Canaria

Holiday World nabízí atrakce pro všechny věkové kategorie. Malé děti milují kolotoče, autodromy a kuličkové bazény. Pro starší, kteří si užívají výšky, je zde horská dráha nebo stoupající adrenalin při Sky Drop s volným pádem do 20 metrů. Den zakončíte ideálně s kuželkami na bowlingu. Ovšem pokud si dospělí raději zacvičí či stráví chvilku wellness, nabízíme také dětský koutek, kde se o vaše ratolesti postarají naši zkušení zaměstnanci.

Catering
Localidad
Maspalomas
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
2
9
14 54805
262
262
10045