Sioux City

Tématický park Divoký západ

V Sioux city stále ještě probíhají souboje pod širým nebem. Kovbojové vedou dobytek ulicemi a banditi přepadávají banky s dynamitem v ruce. V Saloonu sdílíte stůl se šerifem, v bance je cítit střelný prach a v zoo visí tarantule, chřestýši a zvláštní albínský kajman z Louisiany. Sioux City není jen tak ledajaké místo: je to tématický park věnovaný divokému západu v San Bartolomé de Tirajana, vytvořený tak, aby probudil dětskou představivost.

Představení indiánů a kovbojů v San Bartolomé de Tirajana

Park byl založen v roce 1971 jako místo pro natáčení filmu na jihu ostrova Gran Canaria. V současné době nabízí širokou škálu představení a nezapomenutelných zkušeností pro celou rodinu. Ti nejmenší zavítají do období kovbojů, budou jezdit na koni, hrát si s podkovami, nebo si vyzkoušejí, jaké to bylo spát na vězeňské posteli. Pozor ale na ostré pouštní slunce! Dobří kovbojové se vždy musí řádně hydratovat studenou vodou a chránit svou kůži slunečním krémem.

Catering
Parking
Shows
Localidad
San Bartolomé de Tirajana

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
2
9
14 54805
262
262
10045