Vodní park Oasis Lago Taurito

Hotel s vodním parkem na Gran Canaria

Oasis Lago Taurito je ideální pro relaxaci a zábavu, protože je to jediný vodní park na ostrově Gran Canaria v hotelu. Paradise Lago Taurito Hotel má celou škálu služeb pro rodinné ubytování a jeho vodní park je skvělý pro děti díky svým zábavným atrakcím. Nachází se u pláže, v blízkosti přístavu Mogán na jihu ostrova, je ideálním plánem k obnovení sil a natankování energie na dovolené.

Slaná voda pro zábavu a horké prameny k relaxaci

Mogán je jediný vodní park se slanou vodou Kanárských ostrovů. Nabízí velké množství toboganů, kde se můžete klouzat, šplhat a houpat se, ale s mořskou vůní. Má také mnoho služeb jako jsou restaurace, bary a obchody v blízkosti. Dokonce i tělocvičnu a sportovní zařízení, kde můžete hrát tenis nebo „pádel“. A kompletně se obnovit a zapomenout na všechno. Doplněné centrem wellness a termální vodou. Oasis Lago Taurito je čistá zábava pro děti, relaxace pro rodiče.

Catering
Offers
Parking
Shows
Is accessible
Localidad
Taurito
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
2
9
54805
262
262
10045