Aquapark Costa Teguise

Vodní park pro volnočasové aktivity
Nachází se na východním pobřeží Lanzarote, Aquapark Costa Teguise je jedním z nejrůznorodějších parků Kanárských ostrovů. Kromě všech vodních atrakcí má krytou dráhu pro paintball a okruh dobrodružství pro děti. Tak po házení se na vodních toboganech, si můžete vyzkoušet zip linky a pak vyšplhat se po mobilních mostech a přes překážky. Park je ideální jako alternativa volného času pod sluncem na Lanzarote.
Motokáry, paintball a bazény na Lanzarote
Aquapark Costa Teguise má kromě paintball pro děti i dospělé, horolezeckou stěnu, procházky na ponících a dětské motokáry pro otestování si znalosti a rychlosti. Bazény a atrakce jsou také pro všechny věkové kategorie. Jako Río Loco, cesta s spuštění se plnou rychlostí na kole. Nebo měkké sjezdovky, kde můžete závodit s rodinou. Tenhle park ideálním místem pro strávení dne. Přestože není povolen vstup s jídlem, nabízí restaurace kompletní nabídkou.
Catering
Offers
Parking
Is accessible
Localidad
Costa Teguise
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
3
9
14 54805
262
262
10045