Lanzarote Aquarium

Akvárium, kde se na Lanzarote dá plavat mezi žraloky

Na pobřeží Costa Teguise, na východě ostrova Lanzarote, je možné v akváriu si zaplavat mezi žraloky. Lanzarote Aquarium nabízí možnost potopit se ke žraloku vouskatému, jenž měří metr osmdesát, nebo k dalším žralokům bambusovým. Je to jedinečná příležitost, jak se dostat do blízkosti druhů, se kterými se na širém moři příliš nesetkáte. Tato aktivita probíhá vždy pod dozorem odborníků a je možné ji provést bez jakékoliv předchozí přípravy nebo oprávnění.

Mořští živočichové v obchodním centru Costa Teguise

Akvárium na ostrově Lanzarote má 33 zařízení se stovkami mořských druhů. Některé jsou typické pro Kanárské ostrovy, jako například murény nebo tygří ryby, ale najdete zde i druhy tropické, například raka poustevníčka a ryby - klauny. Skleněný tunel prochází některými nádržemi. Žraloci, želvy a rejnoci plavou několik centimetrů od hlav návštěvníků. Navíc v interaktivních akváriích si můžete některé druhy, jako například mořské hvězdice, pohladit. Jedinečný způsob, jak poznat mořskou přírodu na Lanzarote.

Localidad
Costa Teguise
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
3
9
14 54805
262
262
10045