Forestal Park

Zábavní přírodní pásmo v La Esperanza

Vyšplhat na nejvyšší vrcholky, dýchat vůni borovic a objevit moře stromů, které se na horizontu splývají s oceánem… V srdci lesa v La Esperanza na severu Tenerife se nachází Forestal Park, rekreační zóna dobrodružství a objevování mezi liánami a visutými lanovými drahami. Zasazený v krajině mezi tisíciletými stromy nabízí ideální místo pro alternativní volného času v kontaktu s přírodou.

Tematický park v Paisaje Protegido de Las Lagunetas

Forestal Park je největší tematický zábavní park na stromech na Kanárských ostrovech. Místo volného času pro aktivní odpočinek v borovicovém lese, dokonalé pro ty, co chtějí strávit den v přírodě. Nabízí více než 90 výškových aktivit, od horolezecké stěny, přes lanové mosty, až po visuté lanové dráhy, hned v několika trasách uzpůsobených pro všechny věkové kategorie a fyzické kondičky. Omlaďte svého ducha těmito novými sporty na čerstvém vzduchu. Nezapomeňte si vzít ale dlouhé kalhoty a sportovní obuv, ať si tuto zábavu užijete pohodlně a bezpečně.

Offers
Parking
Is accessible
Localidad
La Esperanza
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045