JUNGLE PARK

Nejslavnější shows orly na Kanárských ostrovech

Jungle Park, na jihu ostrova Tenerife, se pyšní nejslavnější sokolnickou show na Kanárských ostrovech. Orli a sokoli létají při zemi tak, že se skoro dotýkají hlav diváků. Ti nejmenší pak mohou krmit a hladit mnoho různých, volně žijících ptáků. Je to trochu jiné místo, kde se můžete v klidu procházet mezi mnoha ptáky, dravci a exotickými zvířaty. Autentický džungle nedaleko města Los Cristianos v Arona.

Klidná džungle nedaleko Arona, vhodná pro celou rodinu

Jungle Park je ideální pro to, aby se děti cítily jako skuteční dobrodruzi. Napříč cestičkami, lanovými mosty, vodopády a tunely se rozprostírá nádherná zoologická a botanická zahrada. V jednotlivých částech žijí divoké šelmy jako jihoafričtí lvi, pumy, dokonce i bílý tygr s modrýma očima. Návštěvníky po celou dobu poklidně provázejí čápi a královští pávi. A chcete-li si odpočinout ve stínu, není nic lepšího než si dát nějaké občerstvení v blízkosti exotických ptáků, kteří chodí pár centimetrů od vás.

Catering
Parking
Shows
Is accessible
Localidad
Arona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
14 54805
262
262
10045