Monkey Park Tenerife

Zoo, kde můžete krmit opice, v blízkosti Los Cristianos

Monkey Park Tenerife je malá zoologická zahrada ležící vedle velkého turistického centra Los Cristianos, na jihu ostrova Tenerife. Je to jediná zoo na Kanárských ostrovech specializovaná na opice. Navíc zde můžete přímo do klecí a zvířata si můžete pohladit a nakrmit. Tato zoo je perfektní na seznámení se s hravým charakterem lemurů a kosmanovitých. A děti rády pozorují, jak se stavějí na hlavu, aby dostaly potravu.

Zoo s primáty na Tenerife

Během příjemné trasy, která vede skrz Monkey Park a zahrnuje i lavičky ve stínu, kde si můžete odpočinout, se seznámíte s rozmanitou řadou opic. Kromě primátů jako jsou lemuři, kosmanovití nebo šimpanzi, je zde i terárium a mnoho exotických ptáků - ara, kakadu, nebo tukani. Také je tu rybník s krokodýly a želvami, přes který můžete po dřevěné lávce přejít. Je to odlišná zoo, ideální pro rodinný výlet.

Parking
Is accessible
Localidad
Los Cristianos
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045