Parque Marítimo César Manrique

Nádherné bazény se slanou vodou přímo v hlavním městě Tenerife

Parque Marítimo César Manrique se nachází na jižním pobřeží hlavního města Tenerife, Santa Cruz de Tenerife s nepřekonatelným výhledem na Auditorio de Tenerife, navrženým Santiagem Caltravou, na botanickou zahradu Palmétum a samozřejmě na moře. Toto centrum disponuje velkou parkovací plochou a je autem či hromadnou dopravou bez problémů dostupné. Nabízí tři bazény s mořskou vodou, restaurace, terasy, šatny s teplou vodou a dostatek místa k pobytu na slunci.

Nezaměnitelný styl Césara Manriqueho

Posmrtné dílo slavného umělce z Lanzarote Césara Manriqueho Parque Marítimo de Santa Cruz de Tenerife bylo otevřeno v roce 1995. Jsou zde uplatněny přírodní prvky jako sopečné kameny, palmy, zdobné květiny a vodopády se slanou vodou. To vše podtrženo nezaměnitelnými Manriqueho větrnými strojky. Park je otevřený v každou roční dobu a je hojně navštěvovaný místními rekreanty během víkendů a svátků. Nepromeškejte příležitost strávit zde den zábavného odpočinku s rodinou.

Catering
Offers
Is accessible
Localidad
Santa Cruz de Tenerife

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
14
262
262
10045