Siam Park

Největší vodní park v Evropě je v Adeje

Siam Park je největší Aquapark v Evropě Nachází se v Adeje, v jižní části ostrova Tenerife, a má kilometry dlouhou síť úžasných tobogan. Na 185 čtverečných kilometrech lze surfovat na přílivových vlnách, klouzat se v plné rychlosti z výšin nebo procházet přes nádrž se žraloky. A soukromé chatky v thajském stylu jsou ideální pro trávení dne se všemi oprávněními. Siam Park je čistý adrenalin.

Vodní atrakce ve skupině plné adrenalinu

Park nabízí velké množství zajímavých výzev ideální pro rodiny s dítětem. Siam Beach má nejvyšší umělé vlny na světě. Jeho tři metrové vlny sjou ideální pro učení se surfovat. V Tower of Power stoupá 28 metrů do výšky téměř svislého toboganu, který prochází do útrob nádrže plné žraloků. A ztracená pevnost Lost City, s vodopády, mosty a tobogany je ideální pro malé dobrodruhy.

Catering
Parking
Shows
Localidad
Adeje
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
14
262
262
10045