Zoologická zahrada Loro Parque Animal Embassy

Nejlepší moderní zoologická zahrada na světě

Zoologická zahrada Loro Parque se nachází v Puerto de la Cruz na severu ostrova Tenerife a je jedinečným místem, kde můžete zblízka spatřit více než 400 druhů zvířat a dozvědět se více o jejich vlastnostech a chování. Tato moderní zoologická zahrada (neboli zvířecí ambasáda) s více než půlstoletou historií se stala referencí v oblasti ochrany a vědeckého studia zvířat, zejména toho, jak na ně působí globální ekologické vlivy. Kromě toho se zoo stala první zoologickou zahradou na světě s negativní uhlíkovou stopou. Místo známé po celém světě s duší rezervace, kde můžete pozorovat opice, velké kočkovité šelmy nebo ptáky v jejich přirozeném prostředí, nechat se překvapit inteligencí a schopnostmi delfínů, kosatek a lvounů, procházet se mezi rybami, žraloky a nejrůznějšími druhy rostlin a užívat si zábavních aktivit, restaurací a dětských koutků pro nejmenší.

Největší sbírka papoušků na světě a velké penguinárium (výběh s tučňáky)

Kromě iniciativ na ochranu a reintrodukci zvířat, didaktického přístupu a péče o životní prostředí je Loro Parque mezinárodně proslulý svou působivou sbírkou exotického ptactva, včetně více než 300 druhů papoušků. Prostřednictvím své nadace je Loro Parque kromě mnoha jiných úkolů zodpovědný za ochranu a zachování ohrožených druhů a doposud zachránil více než 10 druhů ptáků. V parku si můžete prohlédnout také největší výběh pro tučňáky na světě, který je domovem více než 250 tučňáků různých druhů. Několik metrů pod hladinou moře se v Loro Parque nachází také akvárium, kde mezi korály plavou ryby a žraloci. Díky všem těmto aktivitám získal park ocenění Animal Embassy 2008 (velvyslanectví pro zvířata) jako udržitelný a odpovědný park.

Catering
Parking
Shows
Localidad
Puerto de La Cruz
Veškeré dostupné a aktualizované informace o otevírací době, rezervacích, umístění a kontaktních údajích naleznete na oficiálních webových stránkách.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045