Las Palmas de Gran Canaria

Tři kilometry pláže v hlavním městě

V severovýchodní části ostrova Gran Canaria je hlavní město ostrova, Las Palmas de Gran Canaria, kosmopolitní město otevřené do moře. Pláž Las Canteras, s více než tři kilometry, je jednou z jeho hlavních atrakcí. Kromě Auditorio Alfredo Kraus je tu soustředěna široká škála ubytování, zábavy a stravování. Jeho přístav La Luz, přijímá nejen turistické lodě, ale spojuje hlavní město s ostatními ostrovy souostroví.

Muzea a obchodů v centru Las Palmas de Gran Canaria

Historická čtvrť Vegueta, s indiánskou atmosférou a úzkými dlážděnými ulicemi, s některými z nejznámějších staveb v Las Palmas de Gran Canaria: katedrála Kanárských ostrovů, Casa de Colón nebo Museo Canario jsou návštěvy, které si nesmíte nechat ujít. Pro milovníky „nakupování“ město nabízí několik nákupních středisek, přestože je vodné využít dobrého počasí, které panuje ve městě po celý rok a procházky po ulicích s obchody a vitríny.

Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Las Palmas de Gran Canaria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045