Playa del Inglés

Dovolená pro zábavu s rodinou

Playa del Inglés na jihu Gran Canaria je ideální místo pro vychutnání si živých prázdnin: je ideální pro procházky po pláži nebo plavbu na kajaku. Dobrý plán pro aktivnější je pronajmout si skútr pro zábavné dopoledne, jíst odpoledne s rodinou v jedné z restaurací na promenádě a výlety do dun Maspalomas. A, pokud ještě máte energii, můžete vyzkoušet noční život v některém z uznávaných klubů v oblasti.

Bary a plážové aktivity

Pláž je ideální pro koupání a slunění, ale také pro drink v jednom z jejích barů, zatímco se děti hrají v písku celý den. Děti se také budou bavit díky nabídce mnoha aktivit pro děti v hotelech a zábavních parcích, které jsou k dispozici v oblasti. Na Playa del Inglés si můžete také pronajmout organizované prohlídky a lépe poznat ostrově Gran Canaria.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Localidad
Playa del Inglés

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045