Puerto Rico'

Kvalita života s výhledem na moře

Vidét moře nic víc po probuzení, snídat na pláži a užívat si slunce po celý rok jsou výhody dosahu každého, kdo přijete do Puerto Rico. Toto místo Mogán na jihu Gran Canaria je příjemným místem díky bílým domům, které jsou postavené na svahu hory, které se zdají, že sestupují do písku. Moře je klidné po celý rok a přístav je ideálním výchozím bodem pro výlety na jachtě a pozorovaní delfínů.

Pláž, restaurace a golfová hřiště na jihu Gran Canaria

Mezi nákupními zónami, kavárnami a hospodami existuje mnoho možností vychutnat si chuť místních produktů. Další výhodou je, že nejbližší golfové hřiště je ideální začít hrát tento sport a je jen na pět minut jízdy autem. Díky dopravnímu zařízení a pohodlí pláže mnoho obyvatelů ostrova tráví den pod sluncem Puerto Rico.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Port
Localidad
Puerto Rico

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045