Puerto del Carmen

Nezapomenutelná dovolenou u moře

Proč je Puerto del Carmen jedna z nejvíce připravených míst pro turismus? Může to být šest kilometrů zlatých pláží chráněných před větrem. Nebo přístav, který nabízí další způsob, jak využívat moře. Ať už je důvod jakýkoliv, faktem je, že návštěvník najde v Puerto del Carmen, v jižní části Lanzarote, ideální místo pro strávení dovolené, na které bude postaráno o detaily.

Jiný zážitek každý den v jižní části Lanzarote

V Puerto del Carmen je nejvíce rušný noční život na Lanzarote: každá noc v barech a hospodách se liší od předchozí. Během dne si můžete pronajmout kolo, jeden z nejlepších možností k poznání pro pobřeží. Cyklostezka, která vede po pobřeží spojuje Puerto del Carmen s Arrecife na velmi doporučené jízdě. Kdo rád nakupuje, naleznete rady řadu obchodů a ulicích a nákupní centra.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Puerto del Carmen

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045