Hotel La Hacienda de Abajo

Zrestaurovaný bývalý statek na výrobu cukru v Tazacorte

Vzniku tohoto chrámu vytříbenosti předcházelo zrestaurování bývalého statku na výrobu cukru ze 17. století, zasazeného v Tazacorte na západě ostrova La Palma. La Hacienda de Abajo je spíše než hotel šlechtické sídlo s bohatou uměleckou sbírkou, nicméně technologicky moderní. Láska ke znamenitým detailům a pohostinnost, která je místním heslem, na vás dýchají ze všech koutů. Hotel má nespornou kulturní hodnotu a ubytovat se zde je pro milovníky dobrého vkusu skutečné štěstí.

Odpočinek pro dospělé mezi uměleckými díly, tapisériemi a porcelánem

La Hacienda de Abajo je hotelem, muzeem a zahradou. Za jeho branami se nachází naprosto vytříbené, exkluzivní prostředí pro dospělé. Zahradu s exotickou vegetací uprostřed banánovníků obklopují čtyři tradiční domy. V restauraci, která je elegance sama, nabízí jídelní lístek pokrmy z banánů, které je místním ovocem. Přestože opustit pokoje není lehké – postele jsou totiž téměř umělecká díla –, organizují se prohlídky s průvodcem ke shlédnutí cenné sbírky gobelínů, umění, a orientálního porcelánu a je zde bazén ve stylu nádrže.

Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Spa

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
5
262
262
10045