Finca de la Florida

Hotel finca de la florida Hoteles rurales

Venkovský Hotel Finca de La Florida ve středu ostrova Lanzarote elegantně reprodukuje typickou ostrovní architekturu v elegantním stylu. Z pokojové terasy se můžete kochat výhledem na chráněnou krajinu La Geria, obrovské vinice rostoucí na sopečné lávě se táhnou až k samému horizontu. Nádherná přírodní scenérie této sopečné krajiny je součástí Národního parku Timanfaya, světového přírodního dědictví.

Typická jídla v restauraci Finca de La Florida

Hotel rozpoznáte podle dvou postranních krytých portálů a bílo zelené fasády. Pokoje jsou zařízené v rustikálním stylu, jsou plné světla a mají krásný výhled. Zadní část pak skrývá to nejlepší z tohoto hotelu, nádhernou zahradu plnou palem a ovocných stromů s bazénem pro dospělé i děti, a dokonce i minigolf. Další silnou stránkou je restaurace, příjemná, s jednoduchým zařízením, kde se podávají typická jídla, a kde můžete také využít čítárnu s krbem.

Gym
Parking
Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Localidad
San Bartolomé

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
3
262
262
10045