Hotel Los Realejos

Venkovský dvůr s apartmány na severu ostrova Tenerife

Každý pokoj je vlastně apartmán s obývacím pokojem, kuchyní a dokonce prosklenou galerií s výhledem do dvora ztělesňujícího krásu severního Tenerife. Celkem pět malebných a prostorných apartmánů, které ctí různé květiny a které, jako v případě Levandule, překvapí retro vanou na železných nohách. Tento kouzelný dvůr ze 17. století přestavený na venkovský hotel Los Realejos nabízí nejen klidný pobyt na velmi dobrém místě, ale také velkolepou, chutnou snídani XXL.

Ubytování pro děti starší 14 let v Los Realejos

Jen co vejdete dovnitř, vstoupíte na patio se žlutými stěnami a vintage křesly ušáky, dračincem a obdivuhodným schodištěm ze dřeva kanárských borovic s rolnickým nářadím, které vede k apartmánům. Je-li třeba vyzdvihnout i další zákoutí, patří k nim sál, kde se podávají snídaně a svačiny a kde je vždy k dispozici káva, džusy a pečivo, a dále bazén s terasou. Nesmíme zapomenout na to, že na požádání zde můžete i večeřet a že se jedná o hotel pro dospělé a děti starší 14 let.

Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Localidad
Los Realejos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045