Villa Ariadna

Dovolená v domě se zahradním krbem, zahradami a bazénem

Necháte-li za sebou několik nízkých domků a budete-li celou dobu stoupat po silnici protínající Güímar, přijedete až dřevěné bráně venkovského hotelu Villa Ariadna. Tento velký žlutý dům je dokonalý ke strávení pár výjimečných dní, ať už sami, s přáteli nebo s rodinou, ale vždy v absolutním klidu. Tento hotýlek se šesti pokoji se nachází na jihovýchodě Tenerife a byl vytvořen k odpočinku, čtení na lehátku na slunci vedle kašny na terase, osvěžení v krytém bazénu nebo ke grilování na zahradě.

Výlet do rokle Badajoz

Pokud půjdete ven, je dobrým nápadem navštívit rokli Badajoz, místo opředené legendou, historií a magií, jež krášlí vavříny a kanárské borovice. Pokud se rozhodnete zůstat, vozík s čajem a kávou vás doprovodí při povídání v pohodlném sálu s krbem. Obědy a večeře také nejsou problémem, protože ve vesnických stáncích a barech se jí výborně, zvláště kozí maso, které je místní specialitou.

Parking
Room service
WiFi
Pool

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045