Fito Paez

Gran Canaria

Proběhlé akce

21 July 2023

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"Hudebník, kterého není třeba představovat. Fito Páez je jedním z nejvýznamnějších představitelů argentinského a latinskoamerického rocku a španělsky psané hudby.
Pro milovníky rocku ho netřeba představovat. Argentinský zpěvák Fito Páez se vrací domů, do Auditoria Alfreda Krause.
Je popisován jako „trubadúr argentinského rocku“. Je argentinský hudebník, skladatel, klavírista, filmový režisér a zpěvák. Byl také členem tzv. Rosarina trova. Rodolfo Páez, lépe známý jako Fito Páez, je považován za jednoho z nejvýznamnějších představitelů rocku ve své zemi, v celé Latinské Americe a ve španělsky psané hudbě.
Fito nahrál své první sólové album: 'Del 63' v roce 1984. Tento materiál měl dopad na hudbu, která byla převzata z rocku, jazzu, tanga a folklórních zdrojů. S texty, které zavíraly oči před krajinou reality. Téhož roku také nahrál své druhé sólové album s názvem „Giros“, kterým upevnil svou inspiraci jako interpret a skladatel, zejména v písních jako 11 a 6, Cable a Tierra a Yo vengo a ofrecer mi corazón. V roce 1986 Páez nahrál Corazón Clandestino. Jediné maxi se třemi tématy, včetně La rumba del piano, spolu s velkým brazilským skladatelem Caetano Veloso.
Uznávaný jako jeden z nových sólových hudebníků s největší budoucností se připojil k dalšímu z monster argentinské hudby: Luisi Albertu Spinettovi. Společně pracovali na projektu, který spatřil světlo světa v podobě dvojalba s názvem 'La, La, La'.
"

Kategorie

Categoría del evento

Hudba

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React