DEM. Arrecife. Pub La Grulla

Lanzarote

Proběhlé akce

01 July 2023

Islas

Lanzarote

Descripción del evento

"Evropský den hudby na Kanárských ostrovech slaví 1. července své 11. výročí a stává se nejambicióznější akcí celé své historie a oslavami živé hudby, protože se koná na třech místech (Puerto de la Cruz, Las Palmas de Gran Canaria a Arrecife ) současně. Jako obvykle v posledních vydáních bude tato událost sloužit také jako preview a prezentační párty pro ročník 2023 Phe Festival. Londýnská kapela Alien Tango a madridská kapela Tiburona spolu s vynikajícím výběrem začínajících kapel z Kanárských ostrovů, jako jsou mimo jiné Baldosa a Eric Böelle, budou hvězdami této akce s volným vstupem do všech míst.

Evropský den hudby na Kanárských ostrovech si klade za cíl propagovat a posilovat kulturní nabídku ve městech, ve kterých se koná, společně se účastnit evropského okruhu, který se z tohoto důvodu každoročně pořádá, a kromě toho, že se účastní Kanárské ostrovy viditelný, ukazující nejnovější trendy a umělecký a tvůrčí talent místních, španělských i mezinárodních hudebníků, kteří dostávají příležitost se zúčastnit a zviditelnit tak své projekty.

ARRECIFE - PUB LA GRULLA

Akce začíná svou pouť v tomto vydání také na ostrově Lanzarote vystoupením cádizské skupiny La FRAC (Fundación de Raperos Atípicos de Cádiz [Cadiz Atypická rapperská nadace]) s projektem v originálním formátu rapu ovlivněného především Jamajská hudba, která se propojuje s veřejností v nejčistším stylu karnevalových balad.

Vstup na DEM 2023 je zdarma a jeho cílem je přinést živou hudbu všem občanům rovným dílem.

DEM 2023 je iniciativa organizovaná týmem Phe a je sponzorována institucemi, jako je Institut pro kulturní rozvoj Kanárských ostrovů a cestovní ruch na Kanárských ostrovech prostřednictvím příslušných kulturních výběrových řízení a ve spolupráci s městskou radou Puerto de la Cruz, La Fábrica La Isleta , Pub La Grulla, The Collective a Hemispheria. Veškeré aktuální informace o festivalu najdete na sociálních sítích festivalu: Instagram a Facebook.
"

Kategorie

Categoría del evento

Hudba

Věk

Cena

Tato akce je zdarma

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React