Concierto de FADO de Beatriz Felício

Tenerife

Proběhlé akce

03 November 2023

Islas

Tenerife

Descripción del evento

"„Hudba se narodila se mnou, nikdo z mé rodiny nezpívá. Fado nebyl druh hudby, který byl slyšet doma! Zpívám odjakživa, ale když mi bylo sedm let, viděl jsem show Amálie Rodrigues na RTP a poprvé jsem slyšel Fado. Rodiče mi řekli, že jsem stál uprostřed místnosti a snažil se zpívat, co jsem slyšel. Zpočátku nechápali můj vkus a mou touhu zpívat Fado, ale rychle jsem jim řekl, že chci být zpěvák Fado.“

V domech Fado, které začala navštěvovat o rok později, získala výuku od svých starších a vybrala si své skvělé reference: Amália Rodrigues, Fernanda Maria, Teresa Tarouca, Lucília do Carmo, Ana Moura a Carminho. Udělala tak své první kroky k tomu, co se mělo stát jejím vlastním stylem.

Dnes zpívá v několika známých Fado domech: Mesa de Frades, Parreirinha de Alfama, Casa de Linhares – Bacalhau de Mollho, Fado Menor… Vystupovala v televizních programech včetně „Uma Canção Para Ti“ v roce 2011, „Grande Prix de Fado“ a „The Voice Portugal“ v roce 2015 a na „Festival da Canção“ v roce 2017. Ve 23 letech jsou jejími velkými vášněmi psychologie a Fado. Beatriz dělí svůj čas mezi studia, domy Fado a koncerty.

Zpívá se svěžestí mladého hlasu a jednou nohou v tradici vytváří jedinečnou identitu, která je pouze její! Ztělesňuje blízkou budoucnost skvělého Fada i jeho tradiční kořeny.
"

Kategorie

Categoría del evento

Hudba

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React