OFFTHEROOF

Tenerife

Proběhlé akce

24 June 2023

Islas

Tenerife

Descripción del evento

"Slezli jsme ze střechy pro naše třetí vydání OFFtheRoof
V sobotu 24. června v našem tzv. druhém domově: Společenský klub Bulán od 23:00 do 06:00.
Seřazení
RANCEL GC Spooky Wave Label
DJ a producent působící v Berlíně, jeho hudba je fúzí jeho dvou velkých vášní: vln a elektroniky. Rancel přenáší své posluchače do různých zážitků na moři, něčeho jedinečného, ​​čeho dosahuje spojením žánrů a přidáním svůdné chuti devadesátých let.
MAURA IT Psychostasia/Release Sustain
Maura má na londýnském hudebním okruhu řadu let podmanivou přítomnost. S produkcemi na Psychostasia Recordings, Release Sustain, Vitalik, Sneaky Music a Deependence nadále tvrdě pracuje ve studiu na sólových a společných projektech. Vyznačují se svými dynamickými sety bez ohledu na hudební trendy, ukazují výběr, který nelze v konkrétní době zaškatulkovat a pečlivě prozkoumat s atmosférou staré školy a perspektivou budoucnosti.
FRAN CABELLO
Po několika letech vývoje jako DJ a turné po stolech nejznámějších klubů a festivalů na Kanárských ostrovech pronikl Fran Cabello do vyšších pater elektronické a umělecké atmosféry ostrovů mimo jiné díky své schopnosti přizpůsobit se. díky čemuž se jeho hudební repertoár stal legendárním. Jeho angažovaný výzkum prostřednictvím různých stylů se promítá do know-how a komunikace, která při zachování profesionality mění jeho sezení ve zvukový příběh.
JOSÉ HDEZ
Rezidentní DJ v Bulán Social Club.
"

Kategorie

Categoría del evento

Festival

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React