Mirador Barranco de Los Poleos (Chincho)

Un lugar donde admirar la orografía del norte de La Palma

El mirador de los Poleos está situado en la parte norte de la isla de La Palma y permite observar su representativa orografía, concretamente la zona del Barranco de Juan Díaz y del Barranco de Franceses. El mirador está situado a unos 1.4000 metros en la carretera de las Mimbreras (LP 109), que une la Villa de Garafía con Barlovento. Inaugurada en noviembre de 1959, esta vía supone un recorrido de unos 15 kilómetros donde admirar la exuberancia del bosque de laurisilva y el abrupto relieve del norte insular.

Altitude
1.400 m
Flora fauna interest

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, dalekohledy a teleskopy atd.) a pečujte o ně.
- Respektujte značení na stezkách. Opuštění cest a prostor, které jsou k tomu určeny, poškozuje životní prostředí a může být nebezpečné pro vás i pro osoby, které vás doprovázejí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...).
5
9
10
262
10045