Windsurfing v Pozo Izquierdo

Windsurfingový spot s větrem po celý rok

Na jihovýchodě Gran Canaria, v blízkosti Vecindario, leží Pozor Izquierdo, nabízející stálé povětrnostní a vlnové podmínky, díky kterým si můžete tento spot vychutnat po celý rok. I když vyžaduje vysokou úroveň, jedná se o mezinárodně známý spot, jenž je součástí světového okruhu PWA (Asociace profesionálních windsurfařů). Vlna má dlouhou dráhu a láme se zprava, vítr je SV side on shore a v létě nabývá na intenzitě.

Surfcamp, obchody a windsurfingové školy na Gran Canaria

Vzhledem k tomu, že při přílivu se vlna láme na břehu a dno je skalnaté, je třeba dávat pozor, abyste si nepoškodili vybavení. Doporučuje se používat boty. Pozo Izquierdo má k dispozici řadu služeb, surfcamp a obchody specializované na windsurfing. Najdete zde i mezinárodní windsurfingové centrum. Příjezd po dálnici GC-1 je jednoduchý, vyjedete výjezdem na Vecindario-Pozo Izquierdo a z Vecindaria pokračujete rovně směrem k moři.

Parking
Restaurant
Localidad
Pozo Izquierdo

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
2
259
13
262
10045