Cestování na Kanárské ostrovy v červenci

Co můžeš dělat během červencové dovolené? Vše, pro co se rozhodneš. Uteč vysokým teplotám a užij si přírodu, kulturu a sport. Najdi pláž s barvou písku, o které jsi vždycky sníval, objev malé vesničky plné tradic a najdi své místo ve vlnách.

Contenido

Začneme klasikou červencové dovolené: nekonečné dny na pláži, během kterých se nemusíš starat o nic jiného než o užívání si slunce, písku a moře. Ať už máš rád pláže s veškerými službami, nebo skryté zátoky, ve kterých se budeš cítit jedinečný, jsme si jisti, že zde najdeš to, co hledáš.

Můžeš také využít světla v tomto období, užít si svěžesti přírody a objevit nádhernou krajinu ostrovů prostřednictvím rozsáhlé sítě stezek.

Imagen
Taburiente.. La Palma
Taburiente.. La Palma
Contenido

Jedna z nejemotivnějších ceremonií k uctění patronky moře je námořnické procesí na La Graciosa, malém ostrůvku, který se nachází na severovýchodě ostrova Lanzarote. Přestože je jeho rozloha menší než 30 km2 a jsou na něm pouze dvě vesnice, jeho obyvatelé se vžívají do oslav tělem i duší.

A po oslavě není nic lepšího než lázeň v tyrkysově modrých vodách tohoto výjimečného ostrova.

Imagen
Virgen Carmen
Virgen Carmen
Contenido

Tvá červencová dovolená je jedním z nejvhodnějších momentů pro vytažení plachty, nebo draka, a křižování kanárských vod. V tomto období tě budou doprovázet oceňované pasátní větry, a vítr z pevniny tě bude pohánět proti vlnám. Proto se v těchto dnech konají různé soutěže windsurfingu a kitesurfingu.

Imagen
Windsurf
Windsurf
Contenido
  • Plavky
  • plážovou obuv –nebo jak jí říkáme u nás: "cholas".